Завантажити прайс

Стати дилером

Чому кам-ін?

Керамічні обігрівачі та електричні конвектори Камін.

ТОВ Камін Груп виробник керамічних обігрівачів та електричних конвекторів. Компанія створена в 2013 році і знаходиться в Харкові. Виробництво електрообігрівачів - основний профіль діяльності компанії, а це означає, що всі зусилля компанії спрямовані на розробку, виробництво і дистрибуцію конвекторів під марками Камін easy heat, Камін eco heat і Камін ferrum. Ми намагаємося створювати найбільш ефективні панелі для опалення.
 
Купити керамічний обігрівач може кожен, так як інфрачервоні настінні обігрівачі покривають всі потреби в обігріві і сушки приміщень будь-якого типу.

Повний супровід продажів

Ставши нашим дилером, ви не тільки збільшите асортимент вашої продукції, але і будете продавати товар який потрібен зараз на ринку!
 
Ми забезпечуємо вашої компанії повний комплекс послуг допомагають швидко і без додаткових витрат завоювати клієнта:
  • Вся рекламная продукция: плакаты, каталоги, брошюры и флаера;
  • Полная техническая поддержка персонального менеджера, который предоставит всю интересующую вас информацию;
  • Обеспечиваем внешней рекламой (баннер на фасад магазина или торговой точки), которая позволит привлекать новых клиентов в разы больше;
  • Обеспечиваем открытой дилерской политикой (прописываем все ваши контактные данные на рекламных продуктах и сети интернет.) Мы расширяем круг ваших клиентов из местного до всеукраинского масштаба!
Велика кількість позитивних відгуків по керамічним панелям КАМ-ІН дає так само величезний ривок для успішних продажів у вашому регіоні.
 
Ми готові забезпечити вам постійних клієнтів, а буде це ваш основний або додатковий дохід вирішуйте самі!
 
Ви так само можете пропонувати вашим клієнтам скористатися «теплим кредитом» так як до кожної панелі додається повний комплект потрібних документів.
 

 

Подібрати обігрівач Замовити дзвінок