Завантажити прайс

Електричний конвектор Камін 1000 Вт

Модель: 1000F

На складі

Ціна 2390 грн

Быстрый заказ


Доповнення:
ИЛИ


Конвектор подвійного обігріву служить в якості основного і додаткового джерела опалення. Даний тип конвектора пристосований для довготривалої експлуатації, тому його можна використовувати в якості головного джерела опалення. Корпус конвектора виготовлений із сталевого листа, покритого порошковою фарбою, всередині два нагрівальних елемента, які можна включати окремо потужністю 400W і 600 W і 400 W, що дозволяє працювати на ту потужність, яка Вам необхідна.

Конвектор може бути оснащений програмованим термостатом: автоматичний запуск при зниженні температури, робота по годинах і днях тижня. Обігрівач рекомендується встановлювати на міцну основу (підлогу), в комплект входять також кріплення, за допомогою яких обігрівач встановлюється на стіні. Підвідний кабель забезпечений вилкою.

Абсолютно безпечний у використанні, нагрівачі не спалюють частинки пилу і кисню, не виділяють неприємний запах, в процесі роботи не вигоряють стіни, тому теплий і хороший клімат у вашому домі гарантований.

Обігрівачі Камін добре відомі як ефективні нагрівальні пристрої. Нагрівальний елемент, виробництва Франції, виконаний зі спеціального алюмінієвого сплаву, легкий, нешкідливий і з першої секунди поширює тепло. Компактні панелі і конвекційні обігрівачі поєднують в собі новітні технології зі стильною функціональністю, тому їх можна використовувати вдома і в будь-яких інших будівлях. Всі системи управління розташовані збоку, тому вони легкодоступні і видно.

Технічні характеристики

Номинальная мощность, Вт - 1000 ± 5 %

Номинальное напряжение, В- 220 ± 10 %

Номинальный ток, А - 4.2

Рабочая температура: лицевая поверхность- + 80°С

Рабочая температура: тыльная поверхность- + 40°С

Отапливаемая площадь - 20 м2

Габаритные размеры панели, мм - 900 х 400 х60

Степень защиты - IP-20

Гарантия на панели- KAM-ИН ferrum – 5 лет

Написати відгук

Рейтинг Погано           Добре


Введіть код, вказаний на зображенні:Лучше один раз посмотреть...

Бесплатная доставка

до отделения новой почты в вашем городе

Подібрати обігрівач Замовити дзвінок